м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Devi (Деви) тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.Терморегулятор DEVIreg ™ Smart Wi-Fi

1

Ціна:

6087 грн.
Лідер продажу!
Нагрівалний кабель DEVIflex 18T 180Вт 10м тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Лідер продажу!
Нагрівальний мат Devicomfort 150T 1м.кв 150ВТ тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Лідер продажу!
Нагрівальний мат DEVImat 200T 1,05м.кв 215Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Лідер продажу!
Терморегулятор Devireg Touch тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.

Терморегулятор Devireg Touch

4

Ціна:

4672 грн.
Лідер продажу!
Нагрівальний мат Devicomfort 150T 1,5м.кв 225ВТ тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.
Лідер продажу!
Нагрівальний мат DEVImat 200T 1,45м.кв 285Вт тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.

Терморегулятор DEVIreg Opti

1

Ціна:

3601 грн.
Показано з 1 по 15 із 61 (5 сторінок)

Якість має свою ціну - Тепла підлога Devi (Деві)

Найбільший виробник кабельних систем електор обігріву в Європі. Створена в тяжкий військовий період 1942 років. Це компанія напевно єдина котра має повний цикл виробництва:
  • нагрівальний кабель, котрий включає різні модифікації для різних систем обігріву
  • терморегулятори від звичайних механічних, програмованих з Wi-Fi до інтелектуального управління
  • монтажне обладнання яке і спростовує роботу та ідеально підходять до всієї продукції.
Щоб підігрів підлоги працював довговічно Devi проводить надзвичайно велику кількість тестувань нагрівальних матів, систем повного отоплення, що створює високу надійність та якість нагрівальної продукції що відповідають всім стандартам ISO 9001. Лінії виробництва знаходяться в Данії місто Вайле. Повна гарантія на теплу підлогу 20років.

Невпинна технологія тепла підлога Devi (Деві) Київ

З 1991року зі зміною державного управління, в Україну та столицю Київ почали невпинно рухатися європейські технології, котрі дозволяли створити комфортні умови. Тепла підлога Devi не була виключенням і активно пропонувала свої вміння та навички в сфері електричного обігріву будинків та квартир Києва. За ці роки кожен хто робить ремонт, має на меті підігріти підлогу і в першу чергу звертають увагу на всім відому торгову марку Деві, адже це впевненість про яку в Києві знає не один задоволений власник теплої підлоги.

Ваш вибір електрична тепла підлога Devi (Деві)

Нагрівальна продукція Devi має широке коло застосувань, що дає можливість створити оптимальні рішення в різних сферах електричного обігріву будь то тепла підлога в стяжку чи відразу під плитку, резистивний кабель для обігріву дахів, ринв, сходів, забудьте про лід на доріжках, підігрійте труби що замерзають, створіть оптимальні умови для вирощування огірків і томатів, та без проблем впорається нагрівальний кабель та система управління Devi:

- Двожильний нагрівальний мат Devicomfort 150T; 100T; DEVImat200T; 150T

- Нагрівальний кабель двожильний різних типів і завдань обігріву DEVIflex 18T; 10Т; 6Т; DEVIsnow30T; DEVIsafe20T; DEVIaqua 9T - Одножильні гріючі кабеля Devibasic 20S; Devisport;

- Саморегулюючі нагрівальний кабель DEVIpipeheat 10; DEVIpipeguard 10Вт, 25Вт, 33Вт; DEVIiceguard 18Вт; DEVIhotwatt 55.

- Мат під ламінат DEVIdry 100.

- Управляння нагріву регулятори механічні DEVIreg 527; 130; 132; 530; 531; 532; 330; 316; 610; 850. Програмовані терморегулятори Devireg Opti; Touch; Smart. Інтелектуальна система керування нагріву Danfos Link.

Залишайте свій вибір на електричній підлозі Деві яка створює тепло та дає можливість легко управляти вашим обігрівом з будь якої точки світу.

Купити теплу підлогу Devi (Деві) ціна залежить від довжини та потужності.

Оберіть свою якісну та надійну систему від Європейського виробника Devi. На сайті представленні товари з актуальними цінами, що дозволяє купити теплу підлогу DEVI (Деві) швидко в декілька кліків заповнити форму заявки. Підібрати гріючий кабель для заливки в стяжку відповідної довжини та потужності, купити нагрівальний мат який мінімально підійме рівень підлоги. Обрати по оптимальній ціні та характреристикам терморегулятор. Використовуйте якість та надійність – купуйте теплу підлогу Devi з ціною 100% Європейської довговічної роботи!!!

Devi (Деви) тепла підлога купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19.

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання