м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Fenix (Феникс) тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.Кабель In-Term ADSV 20 8м. 170Вт

1

Ціна:

920 грн.
Лідер продажу!
Нагрівальний мат Fenix (Чехія) 0,5м.кв 80ВТ тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.

Кабель In-Term ADSV20 14м 270Вт

1

Ціна:

1200 грн.
Лідер продажу!
Нагрівальний кабель Fenix ADSV18 260Вт 14,5м тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.

Кабель In-Term ADSV20 17м 350Вт

Ціна:

1320 грн.
Показано з 1 по 15 із 59 (4 сторінок)

Тепла підлога Fenix (Фенікс)

Клімат в Чехії - помірний з теплим літом і холодною, похмурою і вологою зимою, визначається змішуванням морського і континентального впливу. Іншими словами клімат такий же як в Україні. Тому в Чехії є така ж проблема з обігрівом будинку, квартири, взимку як і у нас в країні. Чехія вирішила цю проблему в 1990 році, побудувавши завод з виробництва теплої підлоги. Спочатку завод працював на внутрішній ринок країни, за рахунок високої якості продукції і участі в міжнародних виставках, зараз тепла підлога Fenix (Фенікс) імпортується в тридцять вісім країн світу.

Електрична тепла підлога Fenix переваги

Електрична тепла підлога Fenix (Фенікс), не стоїть на місці а йде в ногу з часом, на заводі завжди відбуваються інновації і розширюється лінійка товарів, не тільки для обігріву квартир, будинків а й для інших цілей як промисловий обігрів, підігрів дахів, доріг. Електричні кабелі Fenix (Фенікс) на даний момент представлені такою лінійкою товарів:

 • нагрівальний кабель Fenix ADSV18 - використовується для обігріву внутрішніх приміщень, таких як квартири, будинки, офіси, завдяки своїй універсальності і великої потужності на погонний метр, може використовуватися під стяжку 3-5 см, так і відразу в плитковий клей під плитку. В середньому на квадратний метр потрібно 8-10 метрів нагрівального кабелю щоб отримати потужність 150-180 ват на квадратний метр.
 • нагрівальний кабель Fenix ADSV10 - теж використовується для обігріву внутрішніх приміщень, але через меншу погонной потужності цей кабель можна використовувати тільки під плитку в плитковий клей. В середньому потрібно 14-16 метрів кабелю на один квадратний метр обігріву.
 • нагрівальні мат Fenix LDTS 160 - використовуються як для комфортного обігріву приміщень так і для повного, в плитковий клей під плитку. Потужність у нагрівального мату стабільна 160 ват на квадратний метр.
 • алюмінієвий мат Fenix - ноу хау на ринку України, має товщину 1,7 мм ідеально використовується під ламінат.
 • нагрівальний кабель Fenix ADPSV 30 - використовується для систем сніготанення на дахах, лотках, водостоках, підігріву відкритих майданчиків, ступінь, заїздів в гараж. Головнf перевагf теплої підлоги Fenix, виробник настільки впевнений в якості свого продукту, що на території Євросоюзу він дає довічну гарантію на свій товар. І друге, не менш важливою перевагою Fenix є його ціна, в порівнянні з іншими виробниками такої ж якості, вона буде на порядок нижче.
 • Купити тепла підлога Fenix (Фенікс) в Києві, Україні

  Якщо ви зупинили свій вибір на торговії марці Фенікс (Чехія), то придбати її не складе вам жодного зусилля. Наш інтернет магазин tepla-pidloga.com.ua допоможе вам в цьому, у нас в наявності є весь представлений товар на сайті, а також хороші акції та скідкі. Завдяки нам купити теплу підлогу Fenix в Києві можна купити в перебігу дня, або приїхавши до нам в офіс, або замовивши доставку за зручною для вас адресою, то чи на роботу, або прямо до дому.Також працюємо по всій Україні, через компанію нова пошта, доставка за наш рахунок. Телефонуйте, завжди будемо раді вам допомогти з підбором потрібного вам комплекту теплої підлоги Fenix, по самій лояльній ціні. 093-754-82-60, 098-827-81-19

  Fenix (Феникс) тепла підлога купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19.

  Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
  Задати питання