м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

ProfiTherm (Профитерм) тепла підлога купити в Києві за найкращою ціною. Доставка по всій Україні. Гарантія. Безкоштовний монтаж теплої підлоги.Терморегулятор Profitherm WI-FI

1

Ціна:

2757 грн.
Показано з 1 по 15 із 72 (5 сторінок)

Тепла підлога Profi Therm (Профітерм)

Торгова марка створена Українською компанією та виготовляється по європейським стандартам якості вся продукція сертифікована: ProfiTherm постачають з заводу в Польші. А ProfiTerm з приставкою Eko виготовляють в Україні. Ці заводи створюють різнобічну лінійку нагрівальних кабелів та матів які можна використовувати у різноманітних сферах. Одножильний та двожильний кабель різних потужностей та довжин який можна використовувати:
  • Кабель Profitherm (Польша) 19Вт/м має дві жили, товщину 5мм. , двжина від 7,5м до 175м. що дозволяє обрати оптимальний варіант для обігріву.
  • Гріючий мат Profitherm (Польша) 150Вт на м.кв, двожильний, товщина 3мм що дає можливість мінімально підняти рівень підлоги, сітка на клеючій основі, площі виробу від 0,5м.кв до 12м.кв, якщо потрібна більша площа обігріву то мати можна об’єднувати головне пам’ятати щоб потужність на один терморегулятор не перевищувала 16А.
  • Нагрівальний кабель ProfiTherm Eko -2 (Україна) складається з двох гріючих жил, товщина виробу 7,5мм, потужність на 1м 16,5Вт, довжини від 5,8м до 162м.
  • Тонкий кабель Profitherm Eko Flex товщина 4мм, для зручності монтується на монтажну стрічку.
  • Мат Profitherm Eko mat легко монтується, має товщину 4мм та потужність 150Вт на 1м.кв площі від 0,5м.кв до 14м.кв.
  • Кабель двожильний Profitherm Eko плюс -2 з потужністю на 1 метр 23Вт. використовують для систем сніготанення та антикризових систем що дає можливість створити безпечні умови в зимовий період. Можна використовувати і при обігріву відкритих площадок, доріжок та сходів, вертолітних майданчиків та ін..
  • Одножильний кабель Profitherm Eko плюс з лінійною потужністю 23Вт можна використовувати в аграрному секторі для обігріву теплиць, що дозволить пришвидшити прогрівання ґрунту та схожості насіння та дасть можливість отримати ранні овочі.

Замовити та купити теплу підлогу Profitherm (Провітерм)

Для того щоб купити підігрів підлоги потрібно створити ряд маніпуляцій у вашому приміщенні де буде проводитись монтаж системи: підвести кабель живлення 220 до місця де планується встановити терморегулятор ( управляння нагрівом вашої підлоги), також дуже важливо щоб конструкція підлоги була теплоізольована, щоб мінімізувати тепловтрати, основа на котру монтується тепла підлога повинна бути очищеною без всяких гострих предметів. Після цього потрібно точно виміряти площу підігріву та купити відповідно до неї нагрівальний елемент для вашого будинку та покриття підлоги. «І пам’ятайте - 10 разів поміряй і один раз змонтуй». Нагрівальний кабель не можна ні в якому разі різати.

Різноманіття вибору електричної теплої підлоги Profitherm (Профітерм) ціна.

Лінійка асортименту дає можливість підібрати електричну підлогу по оптимальним цінам. Та створити підігрів плитки чи ламінату за помірною ціною. Якщо у вас виникають якісь питання чи вам потрібна детальна консультація завжди раді відповісти на ваші питання та допомогти обрати нагрів підлоги за найкращою ціною. Також наші спеціалісти зможуть приїхати та швидко і якісно змонтувати систему обігріву яка потрібна саме вам. З повагою команда tepla-pidloga.

ProfiTherm (Профитерм) тепла підлога купити в Україні. Доставка. Монтаж. Гарантія. Найкраща ціна. Фото і Відгуки Телефонуйте ☎ 093-754-82-60, 098-827-81-19.

Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання