м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Терморегулятор Eberle DTR-E

Описание Терморегулятор Eberle DTR-E Характеристики

Модель:
Eberle
Наявність:
Є в наявності

Ціна:

2240 грн.


Кращі ціни на теплу підлогу
Гарантія на продукцію
Всі види оплат
Доставка за 3 дні

Номінальна напруга                                                 230 В пер. струму

Комутований струм                                                   16 (4) A

Температура навколишнього середовища        від -30 до +50 ° C

Діапазон температур                                                від -20 до  35 ° C

Клас захисту                                                                 IP 65

Розміри                                                                         122 x 120 x 55 мм

Контакти                                                                       1 розмикає / 1 замикає

Недорога альтернатива

Обладнання, що поставляється для захисту від морозу ідеально підходить для використання в якості недорогого блоку управління, наприклад системою обігріву ринв. Два вбудованих регулятора забезпечують визначення критичного діапазону температур, при яких можуть виникнути пошкодження внаслідок впливу морозу. Нагрівання, таким чином, активується тільки в тому випадку, якщо існує небезпека, і потім відключається, коли температура навколишнього повітря піднімається до досить високого рівня. Ця простий пристрій для захисту від морозу значно дешевше своїх цифрових аналогів і знаходить застосування у всіх тих випадках, коли не потрібно застосування дистанційних датчиків.

Міцна конструкція, просте управління

Проста і міцна конструкція робить цей пристрій для захисту від морозу особливо привабливим. Температура включення і відключення контролюється двома закритими водонепроникними внутрішніми датчиками температури. За допомогою двох регуляторів температура може бути індивідуально налаштована відповідно до умов застосування. Таким чином, що поставляється регулятор для захисту від морозу може застосовуватися, наприклад в теплицях або з метою управління нагрівальними кабелями для захисту деревних рослин, які досить добре переносять температуру нижче нуля, але не витримують різко наступаючих тривалих холодних періодів.

простий монтаж

Оскільки розміри терморегулятора для захисту від морозу приблизно рівні розмірам звичайної розетки для поверхневого монтажу, то воно може бути встановлено в будь-якому зручному непомітному місці. Після установки пристрій закривається кришкою і закріплюється гвинтами, тому всі елементи управління повністю захищені від зовнішнього впливу. Завдяки таким особливостям пристрій для захисту від морозу також підходить для установки в громадських місцях.

Вироблено в Німеччині

Ви зможете повністю вирішити проблему, пов'язану із заморожуванням ринв, встановивши пристрій для захисту від морозу, яке на 100% зроблено в Німеччині і тому має абсолютно надійну і довговічну конструкцію.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання