м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний мат Fenix (Чехія) LDTS 2,1м.кв 340ВТ

Описание Нагрівальний мат Fenix (Чехія) LDTS 2,1м.кв 340ВТ Характеристики

Модель:
Fenix
Виробник:
Fenix (Феникс)
Наявність:
Є в наявності

Ціна:

2880 грн.


Кращі ціни на теплу підлогу
Гарантія на продукцію
Всі види оплат
Доставка за 3 дні

Нагрівальний мат Fenix LDTS 2,1м.кв 340Вт: оптимальне рішення для теплої підлоги під плитку

При будівництві нового будинку, ремонті в новобудові або виконанні капітального ремонту, досить часто люди приймають рішення облаштувати теплу підлогу. З досвіду людей, які вже використовують дану систему обігріву, видно, що вона може бути дуже практичною ефективної та економічної. Звичайно, далеко не кожен тип теплої підлоги здатний повною мірою виправдати очікування користувачів і гарантувати підтримання оптимальної комфортної температури.

Одним з основних факторів, який необхідно прийняти до уваги при виборі, проектуванні і монтажі теплої підлоги - який нагрівальний мат використовувати.

Багато зупиняються на моделі Fenix LDTS 2,1м.кв 340Вт і цілком залишаються задоволені своїм вибором.

Переваги нагрівальних матів Fenix LDTS 2,1м.кв 340Вт

Одним з найбільш вагомих факторів, який спонукає фахівців і людей, які роблять тепла підлога для себе, зупиняти вибір на даній моделі нагрівального мату - його універсальність і надійність.

Fenix LDTS 2,1м.кв 340Вт використовується в різних типах приміщень. Дану модель монтують під плитку в шар плиткового клею - завдяки цьому, відсутня необхідність піднімати рівень підлоги.

Теги: Fenix (Фенікс) LDTS 2,1м.кв 340Вт ціна, Fenix (Фенікс) LDTS 2,1м.кв 340Вт купити, Fenix (Фенікс) нагрівальний мат ціна, Fenix (Фенікс) нагрівальний мат купити, Fenix (Фенікс) нагрівальні мати ціна, Fenix (Фенікс) нагрівальні мати купити, Fenix (Фенікс) київ Україна ціна, Fenix (Фенікс) київ Україна купити

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання