м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний мат Fenix (Чехія) LDTS 3,35м.кв 560ВТ

Описание Нагрівальний мат Fenix (Чехія) LDTS 3,35м.кв 560ВТ Характеристики

Модель:
Fenix
Виробник:
Fenix (Феникс)
Наявність:
Є в наявності

Ціна:

4060 грн.


Кращі ціни на теплу підлогу
Гарантія на продукцію
Всі види оплат
Доставка за 3 дні

Нагрівальний мат Fenix LDTS 560 Вт - якість, яке гарантуватиме надійність

Для правильного функціонування та ефективної роботи теплої підлоги протягом максимально тривалого часу, необхідно уважно підійти до питання вибору комплектуючих, які будуть застосовуватися при монтажі. За спостереженнями експертів ринку і фахівців, що займаються монтажем теплої підлоги, максимальну ефективність мають нагрівальні мати.

Пропонуємо звернути увагу на модель чеського виробника Fenix LDTS 560 Вт - даний нагрівальний мат являє собою двожильний нагрівальний кабель, оснащений алюмінієвою захисною трубкою, який закріплений на спеціальній стекловолокністой сітці.

Зручність монтажу і ефективність використання

Завдяки ретельно розробленій конструкції даної моделі, нагрівальний мат легко монтувати і на облаштування теплої підлоги потрібно мінімум часу.

Установка Fenix LDTS 560 Вт виконується в шар плиткового клею. Завдяки цьому, тепло швидко і рівномірно поширюється по всій поверхні підлоги, а також зведені до мінімуму тепловтрати - це позитивно відбивається, як на ефективності обігріву, так і на економічності системи.

Теги: Fenix (Фенікс) LDTS 3,35м.кв 560Вт ціна, Fenix (Фенікс) LDTS 3,35м.кв 560Вт купити, Fenix (Фенікс) нагрівальний мат ціна, Fenix (Фенікс) нагрівальний мат купити, Fenix (Фенікс) нагрівальні мати ціна, Fenix (Фенікс) нагрівальні мати купити, Fenix (Фенікс) київ Україна ціна, Fenix (Фенікс) київ Україна купити

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання