м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Нагрівальний мат Fenix (Чехія) LDTS 5,1м.кв 810ВТ

Описание Нагрівальний мат Fenix (Чехія) LDTS 5,1м.кв 810ВТ Характеристики

Модель:
Fenix
Виробник:
Fenix (Феникс)
Наявність:
Є в наявності

Ціна:

5700 грн.


Кращі ціни на теплу підлогу
Гарантія на продукцію
Всі види оплат
Доставка за 3 дні

Нагрівальний мат Fenix LDTS 5,1м.кв 810ВТ: швидкий монтаж, комфорт у використанні

Практика переконливо підтверджує, що досить часто власники квартир, приватних будинків і громадських закладів хочуть облаштувати теплу підлогу. Особливо комфортно мати цю систему обігріву в тих приміщення, в яких використовується плитка в якості підлогового покриття.

Представлена модель нагрівального мату Fenix LDTS відмінно підходить для установки безпосередньо під плитку. Монтаж матів організовується в шар плиткового клею або ж для цього можна використовувати суміш, що самовирівнюється.

Продумана конструкція - гарантія надійності і ефективності

Нагрівальний мат Fenix LDTS є екранованим, що є гарантією його надійності і тривалим терміном експлуатації. Ви можете бути абсолютно впевненими в безпеці використання моделі завдяки тому, що кабель оснащений високотемпературної фторполімерних ізоляцією.

При використанні презентованої моделі, можна організувати, як додатковий, так і основний обігрів. Для основного ефективного обігріву, площа покриття для підлоги повинна бути заповнена нагрівальними матами на 75% і більше.

Теги: Fenix (Фенікс) LDTS 5,1м.кв 810ВТ ціна, Fenix (Фенікс) LDTS 5,1м.кв 810ВТ купити, Fenix (Фенікс) нагрівальний мат ціна, Fenix (Фенікс) нагрівальний мат купити, Fenix (Фенікс) нагрівальні мати ціна, Fenix (Фенікс) нагрівальні мати купити, Fenix (Фенікс) київ Україна ціна, Fenix (Фенікс) київ Україна купити

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання