м.Київ вул.Радищева 12/16 Пн-Пт 9:00-20:00, Сб 9:00-15:00

Саморегулюючий нагрівальний кабель Devipipeguard 10

Описание Саморегулюючий нагрівальний кабель Devipipeguard 10 Характеристики

Модель:
Devi
Виробник:
Devi (Деви)
Наявність:
Є в наявності

Ціна:

362 грн.


Кращі ціни на теплу підлогу
Гарантія на продукцію
Всі види оплат
Доставка за 3 дні

Саморегулюючі нагрівальні кабелі Devi Pipeguard для систем сніготанення на дахах і в водостоках: ефективність, економічність, довговічність

Виходячи з технічних характеристик і позитивного досвіду великого числа користувачів, саморегулюючі нагрівальні кабелі Devi Pipeguard зарекомендували себе з найбільш позитивного боку. Представлена модель успішно застосовується при монтажі систем, що запобігають замерзанню трубопроводів, покликаних знизити тепловтрати в трубопроводах з гарячою водою і систем, що запобігають утворенню льоду і скупчення снігу в водостоках і жолобах.

Саморегулюючі нагрівальні кабелі Devi Pipeguard: принцип роботи

При розробці особливостей конструкції саморегульованого нагрівального кабелю Devi Pipeguard, виробник ставив перед собою мету не лише забезпечити кабель механізмом саморегулювання температури, але і зробити регулювання максимально гнучкої по всій довжині кабелю.

З цією метою, кабель на всій своїй довжині оснащений температурозависимого елементом опору, що представляє собою полімер з вугільним пилом. Під час проходження струму, полімер нагрівається і розширюється - це збільшує відстань між вугільним пилом і її опору. В результаті, струм і потужність, що викликає нагрівання, знижуються.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Схожі товари
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Расчёт пола
Теплый пол купить в Киев и по Украине. Теплый пол цена.
Задати питання